A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальний заклад "Хмельницький обласний центр цифровізації соціальної сфери"

ДП ІОЦ інформує

Дата: 20.09.2023 13:30
Кількість переглядів: 18

Ділимося завершальною частиною записів онлайн-тренінгів, які ми організували спільно з Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» для працівниць і працівників соцзахисту населення з 24 областей України цього літа.

Це третя серія відео, у якому ми зібрали відповіді на найбільш актуальні та нетипові запитання щодо роботи з Єдиною інформаційною системою соціальної сфери (ЄІССС), призначення допомоги на проживання та видачі довідки про взяття на облік ВПО.

 

Серед тем, які розібрали експертки:

  • масове нарахування допомоги;
  • верифікація довідок МСЕК;
  • допомога постраждалим від підриву Каховської ГЕС;
  • переплати та недоплати виплат.

Якщо ви працюєте у сфері соціального захисту населення та потребуєте оновлення знань щодо роботи в системі ЄІССС — дивіться запис сесії «Запитання та відповіді» (Q&A). Ч. 3: https://bit.ly/3PDsPm6.

ІОЦ Мінсоцполітики — державне IT-підприємство, яке займається розробкою, провадженням та супроводом програмного забезпечення та інформаційних технологій.

Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» організовує інформаційні заходи для працівників соціального захисту населення за підтримки UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні.

Частина 2: https://bit.ly/3sPwEf0

Частина 1:  https://bit.ly/3P4Iqcz


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора