A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальний заклад "Хмельницький обласний центр цифровізації соціальної сфери"

Шеринг документів: як отримати копію документа за допомогою застосунку Дія. Інструкція для співробітників УСЗН

Дата: 30.08.2023 12:15
Кількість переглядів: 78

Документи в застосунку Дія— це цифрові аналоги паперових документів. Вони мають таку саму юридичну силу, як і паперові документи. Цифрові документи відображають в електронному вигляді інформацію про вас, яка міститься в державних реєстрах. Застосунком Дія користується уже майже 19 млн українців.

Шеринг документів — це процес отримання копії документа в Дії. Це функція, яка замінює ксерокси та сканери. Цифрова копія «летить» зі смартфона користувача одразу в Єдину інформаційну систему соціальної сфери. Така копія передається в pdf-форматі та метаданих, які автоматично заповнюють необхідні поля.

 

Як співробітнику УСЗН використати цифровий документ у застосунку Дія для оформлення довідки й допомоги ВПО?

  • У системі ЄІССС зайдіть в підсистему Єдиний соціальний процесинг.
  • Оберіть Реєстрація, далі — Допомога.
  • Натисніть на кнопку Шеринг з Дією.
  • Попросіть клієнта відобразити штрихкод цифрового документа у застосунку Дія. Для цього користувач має натиснути на цифровий документ, щоб відобразити його зворотний бік.
  • Зчитайте штрихкод документа сканером штрихкодів або вручну введіть в систему ЄІССС 13-значний код, розміщений під штрихкодом. Після цього клієнту в застосунок Дія прийде запит на передачу копії документа, він має його підтвердити.
  • ісля того, як клієнт підтверджує передачу копії документа, — дані автоматично потрапляють в систему ЄІССС. Щоб ознайомитись з копією документа, натисніть на синю кнопку зі стрілками — відобразиться копія документа у форматі pdf, а також автоматично заповнені рядки з даними документа. Потрібно натиснути кнопку Зберегти.

Щоб мати можливість надати копію документа через застосунок Дія, користувачу необхідно мати потрібний документ у Дії та активувати Дія.Підпис у розділі Меню у застосунку. Користувач може надати у систему ЄІССС через Дію копії таких документів:

  • ID-картки;
  • закордонного паспорта;
  • РНОКПП;
  • свідоцтва про народження дитини.

Чому варто використовувати цифрові документи в Дії? Це зручно, швидко та виключає помилки під час заповнення даних. Ви не витрачаєте час на сканування документів та заповнення необхідних полів вручну. Адже копія документа та необхідні дані передаються автоматично з документа у Дії. Це пришвидшує обслуговування, економить папір та кошти. Цифровізуймося!

Маєте запитання? Напишіть в Telegram команді Впровадження Дії: https://t.me/DiiaStart


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора